Startlister Sprangstevne ved EKT Rideskole 11.-12. november 2017!

 

Viktig info til alle startende

Alle har fått hver sin oppgave under stvenet. Kan du ikke gjennomføre oppgaven du er satt opp til å gjøre, kan dere bytte inbyrdes.
Husk å betale kr: 250,- pr. start i billettboden når dere ankommer EKT på stevnedagen. Du kan ikke starte og betale etterpå.
Starttidene er satt, men vær ute i god tid. Er vi klare til å starte før tiden, gjør vi det.

 

Startliste klasse: Bommer og cavaletter

Pulje 1
Oppmøte kl. 09.00, salde på hesten ol.
Inn i ridehuset kl: 09.30
Start kl. 09.45 i følgende rekkefølge:

 

Nr: Navn:  Hest: Tlf: Hjelper til med:
1 Agnes Simonsen Patrick 94859505 Ta med kake
2 Maya D. Falch Bargus Samson 93673442 Hjelpe til under oppvarmingen av pulje 1
3 Aurora Guldbrandsen Ollie 91614073 Ta med kake
4 Åsne Karlson Speedy 90121967 Hjelpe til å sale på i klassen 40 cm.
5 Sofie Tangen Montana 90138089 Hjelpe til å sale på i klassen bommer og cavaletter
6 Lisa Skogmo Shetla 48143488 Hjelpe til å sale på i klassen bommer og cavaletter

 

Pulje 2
Oppmøte kl. 09.30, salde på hesten ol.
Inn i ridehuset kl: 10.00
Start kl. 10.15 i følgende rekkefølge:

 

Nr: Navn:  Hest: Tlf: Hjelper til med:
7 Katharina Seyffert Patrick 97057723 Se til at det går fint i kiosken
8 Ingrid Berg Lemerton Samson 95268719 Ta med kake
9 Ane Dorthea Arset Ollie 99279199 Hjelpe til å sale på i klassen 40 cm.
10 Kristine Berge Wadstrøm Api 97700414 Ta med kake
11 Mia Brenna Hanæs Paulina 90509567 Hjelpe til å sale på i klassen bommer og cavaletter
12 Lilja Sillankorva Speedy 47385903 Ta med kake

 

Startliste klasse: Bommer og cavaletter

Pulje 3
Oppmøte kl. 10.00, salde på hesten ol.
Inn i ridehuset kl: 10.30
Start kl. 10.45 i følgende rekkefølge:

 

Nr: Navn:  Hest: Tlf: Hjelper til med:
13 Miriam Engen Patrick 90787150 Se til at det går fint i kiosken
14 Alma Musaeendic Samson 93416900 Ta med kake
15 Amelia Ringen Vatnedalen Moonlight 90189777 Ta med kake
16 Hedda Karlson Karolina 90121967 Hjelpe til å sale på i klassen 40 cm.
17 Tuva Stensaker Wizard 90787150 Ta med kake
18 Maria Brenna Hanæs Biscuit 90509567 Hjelpe til å sale på i klassen bommer og cavaletter

 

 

Startliste klasse: 40 cm

Pulje 1
Oppmøte kl. 10.30, salde på hesten
Inn i ridehuset kl: 11.00
Start kl. 11.15 i følgende rekkefølge:

 

Nr: Navn:  Hest: Tlf: Hjelper til med:
1 Moa By – Halldin Venus 98432392 Døråpner ved oppvarming klasse bommer og cavaletter  med Ida
2 Inez Karlsen Biscuit 48115374 Hjelpe til under oppstilling i klasse bommer og cavaletter
3 Ebba Eneroth Riigel 91605084 Døråpner i klasse 40 cm.
4 Leonora Gruner Cavalett 99597370 Hjelpe til under oppsaling klasse 40 cm.
5 Ida W. Lauksund Montana 99238343 Døråpner ved oppvarming klasse bommer og cavaletter med Moa

 

 

Startliste klasse: 50 cm

Vi går banen kl. 11.30, da lærer du deg rekkefølgen på hindrene. Har du ikke anledning til dette, kan du se de andre ride og lære deg banen på denne måten. Men går glipp av gode tips. 

Pulje 1
Oppmøte senest kl.11.00. Skal du lære deg banen sammen med ridelærer må du komme inn i ridehuset kl 11.30 uten hest.
Hesten må stå ferdig oppsadlet i boksen.
Inn i ridehuset med hest kl. 12.00
Start kl. 12.15 i følgende rekkefølge:

 

Nr: Navn:  Hest: Tlf: Hjelper til med:
1 Agnes Goujon Riigel 90477329 Se til at alt går OK i kiosken
2 Victoria R. Hauglund Cavalett 90088899 Døråpner i pulje 4
3 Irlin Arvnes Missi 91604008 Banemannskap klasse 50 cm. når du ikke rir
4 Sofia Holthe Cocky Dee 47951210 Se til at alt går OK i kiosken
5 LejlaGrabovac Blade 41547336 Holde stallen og salrom ryddig klasse 50 cm.
6 Millie Maltau Texas 93037800 Hjelpe til å sale på klasse 50 cm. med Ingrid

 

Pulje 2
Oppmøte senest kl. 12.00. Skal du lære deg banen sammen med ridelærer må du komme kl. 11.30
Inn i ridehuset kl: 12.30
Start kl. 12.45 i følgende rekkefølge:

 

Nr: Navn:  Hest: Tlf: Hjelper til med:
7 Sunniva Wadahl Riigel 98184074 Se til at alt går OK i kiosken
8 Ingrid T. Smith Cavalett 47309676 Hjelpe til å sale på klasse 50 cm. med Millie
9 Iben Wilhelmsen Missi 91711324 Banemannskap klasse 50 cm. når du ikke rir
10 Charlotte Johansen Cocky Dee 47323117 Banemannskap klasse 50 cm. når du ikke rir
11 Ylva O Dale Blade 91585640 Dåråpner pulje 5
12 Selma S. Lyng Texas 91860017 Banemannskap klasse 50 cm. når du ikke rir

 

Pause kl. 13.00-13.15, hester i frihet!

Pulje 3
Oppmøte senest kl. 12.45. Skal du lære deg banen sammen med ridelærer må du komme kl. 11.30
Inn i ridehuset med hest kl. 13.15
Start kl. 13.30 i følgende rekkefølge:

 

Nr: Navn:  Hest: Tlf: Hjelper til med:
13 Hege Dokk Nygård Riigel 95101477 Rydde inn alle hinder når siste start er ferdig!
14 Nora E. Husstad Cavalett 97701071 Døråpner pulje 1, rydde ved slutt
15 Marie J. Olafsen Missi 93032093 Banemannskap klasse 50 cm. når du ikke rir
16 Ingrid Skogmo Cocky Dee 48143488 Rydde inn alle hinder når siste start er ferdig!
17 Emmi H. Normann Blade 98400002 Se til at alt går Ok i kiosken
18 Amalie E. Husstad Texas 97701071 Rydde inn alle hinder når siste start er ferdig!

 

Pulje 4
Oppmøte kl. 13.15. Skal du lære deg banen sammen med ridelærer må du komme kl. 11.30
Inn i ridehuset kl. 13.45
Start kl. 14.00 i følgende rekkefølge:

 

Nr: Navn:  Hest: Tlf: Hjelper til med:
19 Thelma Engene Riigel 98132677 Døråpner pulje 2
20 Natalie Nesteng Tommy 91113000 Rydde inn alle hinder når siste start er ferdig!
21 Sofie Midling Luke 41506706 Rydde inn alle hinder når siste start er ferdig!
22 Helene Knapstad Montana 93268346 Banemannskap klasse 50 cm. når du ikke rir
23 Ida Sofie Hambro Dybsand Nex 95413522 Rydde inn alle hinder når siste start er ferdig!
24 Nicoline Bonde Wizard 97097277 Rydde inn alle hinder når siste start er ferdig!

 

 

Pulje 5
Oppmøte kl. 13.45. Skal du lære deg banen sammen med ridelærer må du komme kl. 11.30
Inn i ridehuset kl. 14.15
Start kl. 14.45 i følgende rekkefølge:

 

Nr: Navn:  Hest: Tlf: Hjelper til med:
25 Lilja Sundstrøm Tommy 99026809 Rydde inn alle hinder når siste start er ferdig!
26 Anna Malin Lenschow Luke 97417898 Dåråpner pulje 3
27 Anna Astad Erdelyi Venus 45801915 Banemannskap klasse 50 cm. når du ikke rir
28 Hanna Ottesen Nex 90171617 Rydde inn alle hinder når siste start er ferdig!
29 Aurora Svåsund Montana 91165345 Rydde inn alle hinder når siste start er ferdig!

 

Startliste klasse: 60 cm

Alle som skal starte 60 cm. må komme kl: 10.00 for å bygge banen, møtes i ridehuset!

Pulje 1
Oppmøte kl. 10.00
Inn i ridehuset kl. 10.45
Start kl. 11.00 i følgende rekkefølge:

 

Nr: Navn:  Hest: Tlf: Hjelper til med:
1 Elina Juvet Kantanen Snehvit 91545994 Banemannskap pulje 2 og 3
2 Jeanette Svan Østgård Missi 40523640 Banemannskap pulje 2 og 3
3 Ingrid Skogmo Cocky Dee 48143488 Bake kake
4 Eline Forr Toverud Riigel 98349600 Banemannskap pulje 2 og 3
5 Alexandra Mellor Tommy 98122688 Port åpner pulje 3, 60 cm

 

Pulje 2
Oppmøte kl. 10.00
Inn i ridehuset kl: 11.15
Start kl. 11.30 i følgende rekkefølge:

 

Nr: Navn:  Hest: Tlf: Hjelper til med:
6 Oda H. Normann Snehvit 98400002 Port åpner pulje 1, 60 cm
7 Nora Husvåg Kuvås Missi 99298898 Bake kake
8 Emilie Vatle Cocky Dee 97647615 Bake kake
9 NathalieSchultz Riigel 90290298 Bake kake
10 Frida Midtskog Texas 46962606 Bake kake

 

 

Pulje 3
Oppmøte kl. 10.00
Inn i ridehuset kl: 11.45
Start kl. 12.00 i følgende rekkefølge:

 

Nr: Navn:  Hest: Tlf: Hjelper til med:
11 Ingrid T. Smith Snehvit 47309676 Port åpner pulje 2, 60 cm
12 Thale-Emilie Berge Karlsen Nex 41468220 Bake kake
13 Ida Holmestrand – Karlsen Montana 91826042 Banemannskap pulje 1
14 Anja Warich Lenny 46268322 Se til at det går fint i kiosken

 

 

Startliste klasse: 70 cm

Oppmøte kl. 14.45, setter opp høyden og går banen sammen.

Pulje 1
Oppmøte kl. 12.45
Inn i ridehuset kl: 13.15
Start kl. 13.30 i følgende rekkefølge:

 

Nr: Navn:  Hest: Tlf: Hjelper til med:
1 Cecilie Kinne Bjørnstad Tommy 41806029 Banemannskap klasse 80 cm.
2 Kaja Tømmervik Missi 93839606 Banemannskap klasse 80 cm.
3 Maia Jacucci Tommy 97914263 Banemannskap klasse 80 cm.
4 Skyler Stensaker Montana 91778213 Se til at det går fint i kiosken
5 Ida Lahm Nex 93426706 Banemannskap klasse 80 cm.
6 Sofie Louise Bjørnsgaard Lenny 41422201 Portåpner pulje 2 og 3

Pulje 2
Oppmøte kl. 12.45
Inn i ridehuset kl: 13.45
Start kl. 13.45 i følgende rekkefølge:

 

Nr: Navn:  Hest: Tlf: Hjelper til med:
7 Hanna Holmeide Tommy 47353250 Banemannskap klasse 80 cm.
8 Johanne Olafsen Missi 93032093 Banemannskap klasse 80 cm.
9 Erle Brager Stene Texas 95135626 Banemannskap klasse 80 cm.
10 Tuva Bergersen Montana 97164347 Banemannskap klasse 80 cm.
11 Natalia Oranto Represa Nex 47932757 Portåpner pulje 1 og 3
12 Kristine Falnes Olsen Lenny 95527119  

 

Pulje 3
Oppmøte kl. 12.45
Inn i ridehuset kl: 14.00
Start kl. 14.15 i følgende rekkefølge:

 

Nr: Navn:  Hest: Tlf: Hjelper til med:
13 Veronica Blåfjelldal Blade 97020202 Holde orden i stallen og salrommet
14 Ronja Olsson Pippi 91648572 Banemannskap kl 70 cm. pulje 1
15 Sofia Patakos Silver 47299005 Banemannskap kl 70 cm. pulje 1
16 Frida Midtskog Riigel 46962606 Banemannskap kl 70 cm. pulje 1
17 Ingrid Karlson Snehvit 90121967 Banemannskap kl 70 cm. pulje 1
18 Hanna Norvik Knop Cocky Dee 91721595 Portåpner pulje 2, orden i stall

19 Trine Vatle  Texas Tar med kake

Startliste klasse: 80 cm.

Oppmøte senest kl. 14.30, bygger hinder og går banen sammen.
Alle hjelper til å rydde inn hinder etter siste start!

Pulje 1
Oppmøte kl. 14.00, sadle på hestene før vi bygger banen og går banen
Inn i ridehuset kl: 14.45
Start kl. 15.00 i følgende rekkefølge:

 

Nr: Navn:  Hest: Tlf: Hjelper til med:
1 Natalia Oronto Represa Wizard 47932757 Rydde i stall og salrom
2 Ingrid Karlson Tommy 90121967 Rydde i kafeteria
3 Sofia Patakos Silver 47299005 Rydde i kafeteria
4 Nicoline Bonde Pippi 97097277 Rydde i kafeteria
5 Veronica Blåfjelldal Blade 97026202 Rydde stall og salrom
6 Ida Lahm Nex 93426706 Rydde stall og salrom

Pulje 2
Oppmøte kl. 14.30
Inn i ridehuset kl: 15.15
Start kl. 15.30 i følgende rekkefølge:

 

Nr: Navn:  Hest: Tlf: Hjelper til med:
7 Sofie Bjørnsrud Wizard 98687753 Banemannskap klasse 70 cm pulje 3
8 Skyler Stensaker Montana 91778213 Banemannskap klasse 70 cm pulje 3
9 Sofie Louise Bjørnsgaard Lenny 41422201 Banemannskap klasse 70 cm pulje 3
10 Hanna Nordvik Knop Snehvit 91721595 Banemannskap klasse 70 cm pulje 3
11 Cecilie Kinne Bjørnstad Tommy 41806029 Banemannskap klasse 70 cm pulje 3

 

ALLE I KLASSE 80 CM. MÅ RYDDE INN BANEN!

Gleder oss til en hestefylt dag!

Mvh. Rideskolesjef Vivian Pedersen Nilsen

Familiejuleshow

Lør 9. og søn 10. desember blir det julemoro og hesteoppvisninger for hele familien. Billetter legges ut for salg på Ticketmaster man 6.november.

Se alle nyheter fra EKT