Resultatliste og bilder fra rideskolestevne 31. sept. og 1. okt. 2017

 

 

Vi gratulerer alle i kl. LD: Spesial med godkjente program

lørdag 31.september 2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Startnr: Start kl: Rytter: Hest:
-1 09.24 Victoria Hauglund Shetla
-2 09.31 Millie Maltau Texas
-3 09.38 Lisa Skogmo Venus

 

 

Startnr: Start kl: Rytter: Hest:
1 09.45 Kaja Bjørnsen Patrick
2 09.52 Mira Næss-Lien Lukas
3 09.59 Sofie Tangen Lissen
4 10.06 Mia Brenna Biscuit

 

Startnr: Start kl: Rytter: Hest:
5 10.30 Katharina Seyflert Patrick
6 10.37 Torjus Engen Gjessing Lukas
7 10.44 Vivienne Johansen Biscuit
8 10.51 Maria Brenna Hænæs Samson

 

 

Startnr: Start kl: Rytter: Hest:
9 11.15 Therese Myhre Lindvik Patrick
10 11.22 Elise Rosenkvist Lukas
11 11.29 Inez Karlsen Biscuit
12 11.36 LeonoraG. Fjeldheim Samson

 

 

Startnr: Start kl: Rytter: Hest:
13   strykning  
14 12.07 Lea Øverby Speedy
15 12.14 Aurora Guldbrandsen Ollie
16 12.21 Ida S Hambro D Nex

 

 

Startnr: Start kl: Rytter: Hest:
17 12.29 Vincent T. G. Long Paulina
18 12.36 Elvira Elkendorf Liigard Shetla
19 12.43 Afife Nasser Speedy
20 12.50 Hanna H. Skjelbrod Ollie

 

 

Startnr: Start kl: Rytter: Hest:
21 13.45 Ingrid T Smith Nex
22 13.52 Aurora Torbergsen Lissen
23 13.59 Maya Dorothea Falch Bargus Palmke
24 14.06 Emmi H. Normann Missy

 

Startnr: Start kl: Rytter: Hest:
25 14.25 Ingrid Hansen Bonni
26 14.31 Malin Lenschow Luke
27 14.37 Ylva O. Dale Blade
28 14.43 Milla Prouteau Bonnie

 

 

Vi gratulerer alle i kl. LC: 2 2017 med godkjente program, prosenten finnes i feltene under

Startnr: Start kl: Rytter: Hest:
1 11.00 Jeanette Svan Østgård Missi   54,2 %
2 11.08 Live Thon Aagre Venus   51,2 %
3 11.15 Iben E. Wilhelmsen Samson   60,4 %
4 11.24 Irlin Arvnes Montana,Strøket
5   Kristine F. Olsen  Lenny   63,85 %

 

Startnr: Start kl: Rytter: Hest:
6 11.46 Johanne J. Olafsen Missy   62,7 %
7 11.53 Kaja B. Tømmervik Nex   66,2 %
8 12.00 Elina Juvet Kantanen Lissen   65,0%
9 12.08 Eline Forr Toverud Samson 58,5%
10 12.16 Kaja O. Gausdal Montana61,9%

 

 

Startnr: Start kl: Rytter: Hest:
11 12.22 Emilie Vatle Kocky Dee 53,5%
12 12.30 Lejla Grabavac Missy   Strøket
13 12.38 Thale-Emilie Berge Karlsen Nex   61,2 %
14 12.46 Erle Brager Stene Lenny   60,4 %
15 12.54 Tuva Morgenstierne Venus   58,5 %

 

Startnr: Start kl: Rytter: Hest:
16 13.09 Oda H. Normann Kocky Dee 60 %
17 13.17 Hanna Holmeide Palmke   64,23 %
18 13.25 Ronja Olsson Pippi    56,92 %
19 13.33 Sofia Patakos Silver   56,54 %
20 13.41 Veronica Blåfjelldal Blade   63,08 %

 

 

Startnr: Start kl: Rytter: Hest:
21 14.00 Thelma Engene Gøranson Riigel   54,62 %
       

 

 

Startnr: Start kl: Rytter: Hest:
1 14.10 Trine Vatle Naivy
2 14.18 Eline Falch Anthura

 

       
       
       

 

Juleshow for hele familien

Lør 9. og søn 10. desember blir det julemoro og hesteoppvisninger for hele familien. Billetter legges snart ut for salg!

Se alle nyheter fra EKT